Kredyt na remont mieszkania w PKO BP

Kredyt na remont mieszkania w PKO BP kredyt na remont kredyt remontowy remont na kredyt Chyba nikt z nas nie lubi remontów. Raz, że w domu w tym czasie bałagan, w którym ciężko się połapać, a dwa, że koszty remontu bywają mocno za wysokie w stosunku do pierwotnych planów i założeń. No cóż w wypadku, gdy odłożona przez nas gotówka nie wystarcza lub nie odłożyliśmy jej wcale, zostaje kredyt remontowy. Jedną z atrakcyjniejszych opcji by wziąć kredyt na remont mieszkania posiada w swojej ofercie PKO Bank Polski.
Kredyt NASZ REOMNT, to nie tylko kredyt na remont mieszkania, ale także na pozostałe nieruchomości i urządzenia infrastruktury będące w posiadaniu kredytobiorcy. Pieniądze z tego kredytu można także przeznaczyć na spłatę zadłużeń, które powstały w wyniku przedsięwzięć wymienionych powyżej. Można więc powiedzieć, że może być to także kredyt remontowy konsolidacyjny. Są trzy różne warianty kwoty maksymalnej, którą można otrzymać w ramach kredytu NASZ REMONT:
– w przypadku kredytu do 750 000zł PKO BP może sfinansować do 100% kosztów planowanego remontu
– w przypadku kredytu wyższego niż 750 000zł PKO BP może sfinansować do 80% kosztów planowanego remontu
– w przypadku spłaty zadłużenia, które kredytobiorca zaciągnął w innych bankach PKO BP daje możliwość na sfinansowanie nawet do 100% tej kwoty.
Kredyt na remont mieszkania w PKO BP nie może być jednak mniejszy niż 10 000zł. Kwota kredytu może być rozłożona maksymalnie na 20 lat, co jest rekordem jeśli chodzi o tego typu kredyty dostępne na rynku polskim. Jeśli chodzi o wypłatę kredytu, to do 10% pożyczonej kwoty kredytobiorca może otrzymać na własne konto osobiste, pozostałe kwoty będą przelewane bezpośrednio jako opłata za przedstawione faktury i rachunki. Jedyną dostępną w ramach kredytu walutą jest polski złoty. Tradycyjnie też klienci mają do wyboru raty malejące lub stałe. PKO BP w kredycie NASZ REMONT daje także możliwość wyboru odpowiadającego nam zabezpieczenia, nie ma konieczności by była to hipoteka.
 

Leave a Reply

Komentarze